eshop@koupelnovynabytek.cz

601 355 557Prodejci koupelnového nábytku aneb kde koupit koupelnový nábytek

Inspiraci při výběru koupelnového nábytku budete pravděpodobně hledat v koupelnových studiích, kde si budete chtít nábytek osahat a prohlédnout naživo. Jelikož je prodejní plocha omezená, seznámíte se v nejlepším případě s desítkami různých koupelnových sestav, většinou jich však bude ještě méně. Tištěné katalogy koupelnového nábytku nebo webové stránky výrobců vám ukážou celou šíři sortimentu a poskytnou další informace.

Stejně jako u ostatních věcí do Vaší nové koupelny, ať už to jsou obklady, vany nebo radiátory, se také u nábytku do koupelny možná rozhodnete pro nákup v některém z internetových obchodů. Jistě budete souhlasit, že pokud se nechcete nechat napálit nebo být nešťastní z dlouhé dodací lhůty, bude dobré si konkrétní obchod nejdříve prověřit například vyhledáním recenzí spokojených i nespokojených zákazníků na internetu nebo se jednoduše zeptat svých známých a přátel. Jistě tak postupujete i u ostatních nákupů na internetu, tak proč ne v případě nákupu koupelnového nábytku.

Doprava zdarma nad 5 000 Kč

Pokud nakoupíte nad 5 000 Kč, nezaplatíte za dopravu koupelnového nábytku ani korunu. Využijte časově omezené akční ceny paletové přepravy GEIS.
Více informací o dopravě nábytku.

Objednejte si vzorník dřevodekorů

Nedokážete se rozhodnout, který dřevodekor na nábytek do Vaší nové koupelny použít? Objednejte si vzorník dřevodekorů a získáte navíc dva slevové kupóny v hodnotě 300 a 500 korun na Váš první nákup.

Výhody nákupu v našem eshopu

  • záruka 5 let,
  • kvalitní český koupelnový nábytek Intedoor,
  • tisíce kombinací designu, barev a úchytek,
  • nábytek je dodáván kompletně sestavený,
  • spolehlivá paletová doprava GEIS,
  • přehledný e-shop se snadným objednáním,
  • nábytek sami používáme více jak pět let.

200 Kč sleva na Váš první nákup

Přihlaste se do našeho e-mailového zpravodaje a jako poděkování obdržíte e-mailem slevový kupón na první nákup.

Vaše data jsou v bezpečí a můžete se kdykoliv snadno odhlásit.

Máte otázky?

Zavolejte nám kdykoli mezi 9. a 18. hodinou na telefonní číslo 601 355 557 nebo nám napište na e-mail eshop@koupelnovynabytek.cz.